Podcast

Karik van Berloo weet de weg door het juridische doolhof van zorginstellingen – met Nico van der Zaan

10-07-2024

De Go to Guy voor de juridische complexiteit in de zorg, dat is Karik van Berloo. Hij heeft deze niche gekozen en plukt daar nu zijn vruchten van. Zo krijgt hij de juiste klanten, het juiste personeel, komen andere advocatenkantoren voor specifieke zaken in de zorg naar hem toe en wordt het werken veel leuker. 

In deze podcast spreekt hij met Nico van der Zaan hierover en gaan ze nog verder in op de zaken die hij behandelt, de voordelen van het kiezen voor een niche, de juridische complexiteit van de zorg, het probleem van de huidige online wereld en waarom je moet specialiseren in wat je leuk vindt.

 

https://youtu.be/Lfk0aUONmMU

 

Download gratis het Go to Guy Marketing e-book

De #1 in jouw markt! Wie wil dat nou niet? Lees ons boek over thought leadership en leer hoe je zelf de go to guy in jouw markt wordt.
Laat jouw e-mail achter en ontvang ons gratis e-book in jouw mailbox!
Beschikbaar tot het einde van de radio campagne op Sublime”

Ontvang het Thought Leader e-book direct in je e-mail